django - en to lt translation catalogue (291 entries)

en: "%(path)s" does not exist
lt: "%(path)s" neegzistuoja

en: "%(pk)s" is not a valid value for a primary key.
lt: "%(pk)s" nėra pirminiam raktui tinkama reikšmė.

en: %(datetime)s couldn't be interpreted in time zone %(current_timezone)s; it may be ambiguous or it may not exist.
lt: Nepavyko interpretuoti %(datetime)s %(current_timezone)s laiko juostoje; Data gali turėti keletą reikšmių arba neegzistuoti.

en: %(field_label)s must be unique for %(date_field_label)s %(lookup_type)s.
lt: %(field_label)s privalo būti unikalus %(date_field_label)s %(lookup_type)s.

en: %(model)s instance with %(field)s %(value)r does not exist.
lt: %(model)s objektas su %(field)s %(value)r neegzistuoja.

en: %(model_name)s with this %(field_label)s already exists.
lt: %(model_name)s su šiuo %(field_label)s jau egzistuoja.

en: %(model_name)s with this %(field_labels)s already exists.
lt: %(model_name)s su šiais %(field_labels)s jau egzistuoja.

en: %(size)d byte | %(size)d bytes
lt[0]: %(size)d baitas
lt[1]: %(size)d baitai
lt[2]: %(size)d baitai

en: %d day | %d days
lt[0]: %d diena
lt[1]: %d dienos
lt[2]: %d dienų

en: %d hour | %d hours
lt[0]: %d valanda
lt[1]: %d valandos
lt[2]: %d valandų

en: %d minute | %d minutes
lt[0]: %d minutė
lt[1]: %d minutės
lt[2]: %d minučių

en: %d month | %d months
lt[0]: %d mėnuo
lt[1]: %d mėnesiai
lt[2]: %d mėnesių

en: %d week | %d weeks
lt[0]: %d savaitė
lt[1]: %d savaitės
lt[2]: %d savaičių

en: %d year | %d years
lt[0]: %d metas
lt[1]: %d metai
lt[2]: %d metų

en: '%(value)s' is not a valid UUID.
lt: '%(value)s' yra netinkama UUID reikšmė.

en: '%(value)s' value has an invalid date format. It must be in YYYY-MM-DD format.
lt: '%(value)s' reikšmė yra netinkamu datos formatu. Reikšmė turi būti YYYY-MM-DD formatu.

en: '%(value)s' value has an invalid format. It must be in HH:MM[:ss[.uuuuuu]] format.
lt: '%(value)s' reikšmė yra neteisingo formato. Reikšmė turi būti pateikta HH:MM[:ss[.uuuuuu]] formatu.

en: '%(value)s' value has an invalid format. It must be in YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]][TZ] format.
lt: '%(value)s' reikšmė yra neteisingo formato. Reikšmė turi būti pateikta YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]][TZ] formatu.

en: '%(value)s' value has an invalid format. It must be in [DD] [HH:[MM:]]ss[.uuuuuu] format.
lt: '%(value)s' reikšmė yra neteisingo formato. Reikšmė turi būti pateikta [DD] [HH:[MM:]]ss[.uuuuuu] formatu.

en: '%(value)s' value has the correct format (HH:MM[:ss[.uuuuuu]]) but it is an invalid time.
lt: '%(value)s' reikšmė yra teisingo (HH:MM[:ss[.uuuuuu]]) formato, tačiau tai nėra teisingas laikas.

en: '%(value)s' value has the correct format (YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]][TZ]) but it is an invalid date/time.
lt: '%(value)s' reikšmė yra teisingo (YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]][TZ]) formato, tačiau tai nėra teisinga data ar laikas.

en: '%(value)s' value has the correct format (YYYY-MM-DD) but it is an invalid date.
lt: '%(value)s' reikšmė yra teisingo (YYYY-MM-DD) formato, tačiau tai nėra teisinga data.

en: '%(value)s' value must be a decimal number.
lt: '%(value)s' reikšmė turi būti dešimtainis skaičius.

en: '%(value)s' value must be a float.
lt: '%(value)s' reikšmė turi būti realus skaičius.

en: '%(value)s' value must be an integer.
lt: '%(value)s' turi būti sveikas skaičius.

en: '%(value)s' value must be either None, True or False.
lt: '%(value)s' reikšmė turi būti None, True arba False.

en: '%(value)s' value must be either True or False.
lt: '%(value)s' reikšmė turi būti arba True, arba False.

en: (Hidden field %(name)s) %(error)s
lt: (Paslėptas laukelis %(name)s) %(error)s

en: 0 minutes
lt: 0 minučių

en: Afrikaans
lt: Afrikiečių

en: Albanian
lt: Albanų

en: April
lt: balandis

en: Arabic
lt: Arabų

en: Argentinian Spanish
lt: Argentiniečių Ispanų

en: Asturian
lt: Austrų

en: August
lt: rugpjūtis

en: Australian English
lt: Australų Anlgų

en: Azerbaijani
lt: Azerbaidžaniečių

en: Basque
lt: Baskų

en: Belarusian
lt: Gudų

en: Bengali
lt: Bengalų

en: Big (8 byte) integer
lt: Didelis (8 baitų) sveikas skaičius

en: Boolean (Either True or False)
lt: Loginė reikšmė (Tiesa arba Netiesa)

en: Boolean (Either True, False or None)
lt: Loginė reikšmė (Tiesa, Netiesa arba Nieko)

en: Bosnian
lt: Bosnių

en: Brazilian Portuguese
lt: Brazilijos Portugalų

en: Breton
lt: Bretonų

en: British English
lt: Britų Anglų

en: Bulgarian
lt: Bulgarų

en: Burmese
lt: Mjanmų

en: CSRF verification failed. Request aborted.
lt: Nepavyko CSRF patvirtinimas. Užklausa nutraukta.

en: Catalan
lt: Katalonų

en: Change
lt: Pakeisti

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Colombian Spanish
lt: Kolumbų Ispanų

en: Comma-separated integers
lt: Kableliais atskirti sveikieji skaičiai

en: Congratulations on your first Django-powered page.
lt: Sveikiname Jus su Jūsų pirmuoju Django tinklalapiu.

en: Croatian
lt: Kroatų

en: Currently
lt: Šiuo metu

en: Czech
lt: Čekų

en: Danish
lt: Danų

en: Date (with time)
lt: Data (su laiku)

en: Date (without time)
lt: Data (be laiko)

en: December
lt: gruodis

en: Decimal number
lt: Dešimtainis skaičius

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Directory indexes are not allowed here.
lt: Aplankų indeksai čia neleidžiami.

en: Duration
lt: Trukmė

en: Dutch
lt: Olandų

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Empty list and '%(class_name)s.allow_empty' is False.
lt: Tuščias sąrašas ir '%(class_name)s.allow_empty' yra False.

en: English
lt: Anglų

en: Ensure that there are no more than %(max)s decimal place. | Ensure that there are no more than %(max)s decimal places.
lt[0]: Įsitikinkite, kad yra nedaugiau nei %(max)s skaitmuo po kablelio.
lt[1]: Įsitikinkite, kad yra nedaugiau nei %(max)s skaitmenys po kablelio.
lt[2]: Įsitikinkite, kad yra nedaugiau nei %(max)s skaitmenų po kablelio.

en: Ensure that there are no more than %(max)s digit before the decimal point. | Ensure that there are no more than %(max)s digits before the decimal point.
lt[0]: Įsitikinkite, kad yra nedaugiau nei %(max)s skaitmuo prieš kablelį.
lt[1]: Įsitikinkite, kad yra nedaugiau nei %(max)s skaitmenys prieš kablelį.
lt[2]: Įsitikinkite, kad yra nedaugiau nei %(max)s skaitmenų prieš kablelį.

en: Ensure that there are no more than %(max)s digit in total. | Ensure that there are no more than %(max)s digits in total.
lt[0]: Įsitikinkite, kad yra nedaugiau nei %(max)s skaitmuo.
lt[1]: Įsitikinkite, kad yra nedaugiau nei %(max)s skaitmenys.
lt[2]: Įsitikinkite, kad yra nedaugiau nei %(max)s skaitmenų.

en: Ensure this filename has at most %(max)d character (it has %(length)d). | Ensure this filename has at most %(max)d characters (it has %(length)d).
lt[0]: Įsitikinkite, kad failo pavadinimas sudarytas iš nedaugiau kaip %(max)d ženklo (dabartinis ilgis %(length)d).
lt[1]: Įsitikinkite, kad failo pavadinimas sudarytas iš nedaugiau kaip %(max)d ženklų (dabartinis ilgis %(length)d).
lt[2]: Įsitikinkite, kad failo pavadinimas sudarytas iš nedaugiau kaip %(max)d ženklų (dabartinis ilgis %(length)d).

en: Ensure this value has at least %(limit_value)d character (it has %(show_value)d). | Ensure this value has at least %(limit_value)d characters (it has %(show_value)d).
lt[0]: Įsitikinkite, kad reikšmė sudaryta iš nemažiau kaip %(limit_value)d ženklo (dabartinis ilgis %(show_value)d).
lt[1]: Įsitikinkite, kad reikšmė sudaryta iš nemažiau kaip %(limit_value)d ženklų (dabartinis ilgis %(show_value)d).
lt[2]: Įsitikinkite, kad reikšmė sudaryta iš nemažiau kaip %(limit_value)d ženklų (dabartinis ilgis %(show_value)d).

en: Ensure this value has at most %(limit_value)d character (it has %(show_value)d). | Ensure this value has at most %(limit_value)d characters (it has %(show_value)d).
lt[0]: Įsitikinkite, kad reikšmė sudaryta iš nedaugiau kaip %(limit_value)d ženklo (dabartinis ilgis %(show_value)d).
lt[1]: Įsitikinkite, kad reikšmė sudaryta iš nedaugiau kaip %(limit_value)d ženklų (dabartinis ilgis %(show_value)d).
lt[2]: Įsitikinkite, kad reikšmė sudaryta iš nedaugiau kaip %(limit_value)d ženklų (dabartinis ilgis %(show_value)d).

en: Ensure this value is %(limit_value)s (it is %(show_value)s).
lt: Įsitikinkite, kad reikšmę sudaro %(limit_value)s simbolių (dabar yra %(show_value)s).

en: Ensure this value is greater than or equal to %(limit_value)s.
lt: Įsitikinkite, kad reikšmė yra didesnė arba lygi %(limit_value)s.

en: Ensure this value is less than or equal to %(limit_value)s.
lt: Įsitikinkite, kad reikšmė yra mažesnė arba lygi %(limit_value)s.

en: Enter a complete value.
lt: Įveskite pilną reikšmę.

en: Enter a list of values.
lt: Įveskite reikšmių sarašą.

en: Enter a number.
lt: Įveskite skaičių.

en: Enter a valid 'slug' consisting of Unicode letters, numbers, underscores, or hyphens.
lt: Įveskite teisingą adresą sudarytą iš Unikodo raidžių, skaičių,  pabraukimo arba paprastų brūkšnių.

en: Enter a valid 'slug' consisting of letters, numbers, underscores or hyphens.
lt: Šią reikšmę gali sudaryti tik raidės, skaičiai, pabraukimo arba paprasto brūkšnio simboliai.

en: Enter a valid IPv4 address.
lt: Įveskite validų IPv4 adresą.

en: Enter a valid IPv4 or IPv6 address.
lt: Įveskite validų IPv4 arba IPv6 adresą.

en: Enter a valid IPv6 address.
lt: Įveskite validų IPv6 adresą.

en: Enter a valid URL.
lt: Įveskite tinkamą URL adresą.

en: Enter a valid UUID.
lt: Įveskite tinkamą UUID.

en: Enter a valid date.
lt: Įveskite tinkamą datą.

en: Enter a valid date/time.
lt: Įveskite tinkamą datą/laiką.

en: Enter a valid duration.
lt: Įveskite tinkamą trukmę.

en: Enter a valid email address.
lt: Įveskite teisingą el. pašto adresą.

en: Enter a valid integer.
lt: Įveskite tinkamą sveikąjį skaičių.

en: Enter a valid time.
lt: Įveskite tinkamą laiką.

en: Enter a valid value.
lt: Įveskite tinkamą reikšmę.

en: Enter a whole number.
lt: Įveskite pilną skaičių.

en: Enter only digits separated by commas.
lt: Įveskite skaitmenis atskirtus kableliais.

en: Estonian
lt: Estų

en: February
lt: vasaris

en: Field of type: %(field_type)s
lt: Lauko tipas: %(field_type)s

en: File
lt: Failas

en: File path
lt: Kelias iki failo

en: Finnish
lt: Suomių

en: Floating point number
lt: Realus skaičius

en: Forbidden
lt: Uždrausta

en: Foreign Key (type determined by related field)
lt: Išorinis raktas (tipas nustatomas susijusiame lauke)

en: French
lt: Prancūzų

en: Fri
lt: P

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Frisian
lt: Fryzų

en: Future %(verbose_name_plural)s not available because %(class_name)s.allow_future is False.
lt: Ateities %(verbose_name_plural)s nėra prieinami, nes %(class_name)s.allow_future yra False.

en: Galician
lt: Galų

en: Georgian
lt: Gruzinų

en: German
lt: Vokiečių

en: Greek
lt: Graikų

en: Hebrew
lt: Hebrajų

en: Hungarian
lt: Vengrų

en: IP address
lt: IP adresas

en: IPv4 address
lt: IPv4 adresas

en: Icelandic
lt: Islandų

en: If you have configured your browser to disable 'Referer' headers, please re-enable them, at least for this site, or for HTTPS connections, or for 'same-origin' requests.
lt: Jeigu Jūsų naršyklėje išjungti 'Referer headers', prašome juos įjungti, bent jau šitame tinklalapyje, arba HTTPS prisijungimams, arba 'same-origin' užklausoms.

en: If you have configured your browser to disable cookies, please re-enable them, at least for this site, or for 'same-origin' requests.
lt: Jeigu Jūsų naršyklėje išjungti slapukai, prašome juos įjungti, bent jau šitame tinklalapyje, arba  'same-origin' užklausoms.

en: Image
lt: Paveiksliukas

en: Index of %(directory)s
lt: %(directory)s indeksas

en: Indonesian
lt: Indoneziečių

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: Invalid date string '%(datestr)s' given format '%(format)s'
lt: Data '%(datestr)s' neatitinka formato '%(format)s'

en: Invalid page (%(page_number)s): %(message)s
lt: Neegzistuojantis puslapis (%(page_number)s): %(message)s

en: Irish
lt: Airių

en: It worked!
lt: Suveikė!

en: Italian
lt: Italų

en: January
lt: sausis

en: Japanese
lt: Japonų

en: July
lt: liepa

en: June
lt: birželis

en: Kannada
lt: Dravidų

en: Kazakh
lt: Kazachų

en: Khmer
lt: Khmerų

en: Korean
lt: Korėjiečių

en: Latvian
lt: Latvių

en: Lithuanian
lt: Lietuvių

en: Luxembourgish
lt: Liuksemburgų

en: Macedonian
lt: Makedonų

en: Malayalam
lt: Malajalių

en: ManagementForm data is missing or has been tampered with
lt: ManagementForm duomenys buvo sugadinti arba neegzistuoja

en: Many-to-many relationship
lt: Sąryšis daug su daug

en: Marathi
lt: Marati

en: March
lt: kovas

en: May
lt: gegužė

en: Messages
lt: Žinutės

en: Mexican Spanish
lt: Meksikiečių Ispanų

en: Mon
lt: Pr

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Mongolian
lt: Mongolų

en: More information is available with DEBUG=True.
lt: Gauti daugiau informacijos galima su DEBUG=True nustatymu.

en: Nepali
lt: Nepalų

en: Nicaraguan Spanish
lt: Nikaragvos Ispanijos

en: No
lt: Ne

en: No %(verbose_name)s found matching the query
lt: Atitinkantis užklausą %(verbose_name)s nerastas

en: No %(verbose_name_plural)s available
lt: Nėra %(verbose_name_plural)s

en: No day specified
lt: Nenurodyta diena

en: No file was submitted.
lt: Failas nebuvo nurodytas.

en: No file was submitted. Check the encoding type on the form.
lt: Nebuvo nurodytas failas. Patikrinkite formos koduotę.

en: No month specified
lt: Nenurodytas mėnuo

en: No week specified
lt: Nenurodyta savaitė

en: No year specified
lt: Nenurodyti metai

en: Norwegian Bokmal
lt: Norvegų Bokmal

en: Norwegian Nynorsk
lt: Norvegų Nynorsk

en: November
lt: lapkritis

en: October
lt: spalis

en: Of course, you haven't actually done any work yet. Next, start your first app by running <code>python manage.py startapp [app_label]</code>.
lt: Kolkas Jūs neatlikote jokių darbų. Paleiskite savo pirmąją aplikaciją suvesdami <code>python manage.py startapp [app_label]</code>.

en: One-to-one relationship
lt: Sąryšis vienas su vienu

en: Order
lt: Nurodyti

en: Ossetic
lt: Osetinų

en: Page is not 'last', nor can it be converted to an int.
lt: Puslapis nėra 'paskutinis', taip pat negali būti paverstas į sveiką skaičių.

en: Persian
lt: Persų

en: Please correct the duplicate data for %(field)s, which must be unique.
lt: Pataisykite pasikartojančius duomenis laukui %(field)s. Duomenys privalo būti unikalūs.

en: Please correct the duplicate data for %(field)s.
lt: Pataisykite pasikartojančius duomenis laukui %(field)s.

en: Please correct the duplicate data for %(field_name)s which must be unique for the %(lookup)s in %(date_field)s.
lt: Pataisykite pasikartojančius duomenis laukui %(field_name)s. Duomenys privalo būti unikalūs %(lookup)s peržiūroms per %(date_field)s.

en: Please correct the duplicate values below.
lt: Pataisykite žemiau esančias pasikartojančias reikšmes.

en: Please either submit a file or check the clear checkbox, not both.
lt: Nurodykite failą arba pažymėkite išvalyti. Abu pasirinkimai negalimi.

en: Please submit %d or fewer forms. | Please submit %d or fewer forms.
lt[0]: Prašome pateikti %d arba mažiau formų.
lt[1]: Prašome pateikti %d arba mažiau formų.
lt[2]: Prašome pateikti %d arba mažiau formų.

en: Please submit %d or more forms. | Please submit %d or more forms.
lt[0]: Prašome pateikti %d arba daugiau formų.
lt[1]: Prašome pateikti %d arba daugiau formų.
lt[2]: Prašome pateikti %d arba daugiau formų.

en: Polish
lt: Lenkų

en: Portuguese
lt: Protugalų

en: Positive integer
lt: Teigiamas sveikasis skaičius

en: Positive small integer
lt: Nedidelis teigiamas sveikasis skaičius

en: Punjabi
lt: Pandžabi

en: Raw binary data
lt: Neapdorota informacija

en: Romanian
lt: Rumunų

en: Russian
lt: Rusų

en: Sat
lt: Š

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Scottish Gaelic
lt: Škotų Gėlų

en: Select a valid choice. %(value)s is not one of the available choices.
lt: Nurodykite tinkamą reikšmę. %(value)s nėra galimas pasirinkimas.

en: Select a valid choice. That choice is not one of the available choices.
lt: Pasirinkite tinkamą reikšmę. Parinkta reikšmė nėra galima.

en: September
lt: rugsėjis

en: Serbian
lt: Serbų

en: Serbian Latin
lt: Serbų Lotynų

en: Simplified Chinese
lt: Supaprastinta kinų

en: Site Maps
lt: Tinklalapio struktūros

en: Slovak
lt: Slovakų

en: Slovenian
lt: Slovėnų

en: Slug (up to %(max_length)s)
lt: Unikalus adresas (iki %(max_length)s ženklų)

en: Small integer
lt: Nedidelis sveikasis skaičius

en: Spanish
lt: Ispanų

en: Static Files
lt: Statiniai failai

en: String (up to %(max_length)s)
lt: Eilutė (ilgis iki %(max_length)s)

en: Sun
lt: S

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Swahili
lt: Svahili

en: Swedish
lt: Švedų

en: Syndication
lt: Sindikacija

en: Tamil
lt: Tamilų

en: Tatar
lt: Totorių

en: Telugu
lt: Telugų

en: Text
lt: Tekstas

en: Thai
lt: Tailando

en: The inline foreign key did not match the parent instance primary key.
lt: Išorinis raktas neatitinka tėvinio objekto pirminio rakto.

en: The submitted file is empty.
lt: Nurodytas failas yra tuščias.

en: This field cannot be blank.
lt: Lauką privaloma užpildyti.

en: This field cannot be null.
lt: Šis laukas negali būti null.

en: This field is required.
lt: Šis laukas yra privalomas.

en: This is not a valid IPv6 address.
lt: Tai nėra teisingas IPv6 adresas.

en: Thu
lt: K

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Time
lt: Laikas

en: Traditional Chinese
lt: Tradicinė kinų

en: Tue
lt: A

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Turkish
lt: Turkų

en: Udmurt
lt: Udmurtų

en: Ukrainian
lt: Ukrainiečių

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Upload a valid image. The file you uploaded was either not an image or a corrupted image.
lt: Atsiųskite tinkamą paveiksliuką. Failas, kurį siuntėte nebuvo paveiksliukas, arba buvo sugadintas.

en: Value %(value)r is not a valid choice.
lt: Reikšmės %(value)r rinktis negalima.

en: Venezuelan Spanish
lt: Venesuelos Ispanų

en: Vietnamese
lt: Vietnamiečių

en: Web Design
lt: Puslapio dizainas

en: Wed
lt: T

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Welcome to Django
lt: Sveiki, tai Django

en: Welsh
lt: Velso

en: Yes
lt: Taip

en: You are seeing this message because this HTTPS site requires a 'Referer header' to be sent by your Web browser, but none was sent. This header is required for security reasons, to ensure that your browser is not being hijacked by third parties.
lt: Jūs matote šią žinutę nes šis HTTPS puslapis reikalauja  kad Jūsų naršyklė siųstų 'Referer header', bet jis nebuvo išsiųstas. Šis 'Header' reikalaujamas saugumo sumetimais, kad užtikrinti jog jūsų naršyklė nėra užgrobiama trečiųjų asmenų.

en: You are seeing this message because this site requires a CSRF cookie when submitting forms. This cookie is required for security reasons, to ensure that your browser is not being hijacked by third parties.
lt: Jūs matote šią žinutę nes šis puslapis reikalauja CSRF slapuko, kai pateikiama forma. Slapukas reikalaujamas saugumo sumetimais, kad užtikrinti jog jūsų naršyklė nėra užgrobiama trečiųjų asmenų.

en: You're seeing this message because you have <code>DEBUG = True</code> in your Django settings file and you haven't configured any URLs. Get to work!
lt: Jūs matote šią žinutę dėl to kad Django nustatymų faile įvesta <code>DEBUG = True</code> ir Jūs nenustatėte jokių URL'ų.

[ctx: abbrev. month]
en: April
lt: bal.

[ctx: abbrev. month]
en: Aug.
lt: rugpj.

[ctx: abbrev. month]
en: Dec.
lt: gruod.

[ctx: abbrev. month]
en: Feb.
lt: vas.

[ctx: abbrev. month]
en: Jan.
lt: saus.

[ctx: abbrev. month]
en: July
lt: liep.

[ctx: abbrev. month]
en: June
lt: birž.

[ctx: abbrev. month]
en: March
lt: kov.

[ctx: abbrev. month]
en: May
lt: geg.

[ctx: abbrev. month]
en: Nov.
lt: lapkr.

[ctx: abbrev. month]
en: Oct.
lt: spal.

[ctx: abbrev. month]
en: Sept.
lt: rugs.

[ctx: alt. month]
en: April
lt: balandžio

[ctx: alt. month]
en: August
lt: rugpjūčio

[ctx: alt. month]
en: December
lt: gruodžio

[ctx: alt. month]
en: February
lt: vasario

[ctx: alt. month]
en: January
lt: sausio

[ctx: alt. month]
en: July
lt: liepos

[ctx: alt. month]
en: June
lt: birželio

[ctx: alt. month]
en: March
lt: kovo

[ctx: alt. month]
en: May
lt: gegužės

[ctx: alt. month]
en: November
lt: lapkričio

[ctx: alt. month]
en: October
lt: spalio

[ctx: alt. month]
en: September
lt: rugsėjo

en: and
lt: ir

en: apr
lt: bal

en: aug
lt: rugp

en: dec
lt: grd

en: feb
lt: vas

en: jan
lt: sau

en: jul
lt: lie

en: jun
lt: bir

en: mar
lt: kov

en: may
lt: geg

en: midnight
lt: vidurnaktis

en: noon
lt: vidurdienis

en: nov
lt: lap

en: oct
lt: spa

en: or
lt: arba

en: sep
lt: rugs

en: yes,no,maybe
lt: taip,ne,galbūt
