django - en to ne translation catalogue (34 entries)

en: Available %s
ne: उपलब्ध %s

en: This is the list of available %s. You may choose some by selecting them in the box below and then clicking the "Choose" arrow between the two boxes.
ne: यो उपलब्ध %s को सुची हो। तपाईंले यी मध्य केही बक्सबाट चयन गरी बक्स बीच्को "छान्नुहोस " तीरमा क्लिक गरी छान्नसक्नुहुन्छ ।

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
ne:  उपलब्ध %s को सुचिबाट छान्न यो बक्समा टाइप गर्नुहोस

en: Filter
ne: छान्नुहोस

en: Choose all
ne: सबै छान्नुहोस

en: Click to choose all %s at once.
ne: एकै क्लिकमा सबै %s छान्नुहोस

en: Choose
ne: छान्नुहोस

en: Remove
ne: हटाउनुहोस

en: Chosen %s
ne: छानिएको %s

en: This is the list of chosen %s. You may remove some by selecting them in the box below and then clicking the "Remove" arrow between the two boxes.
ne: यो छानिएका %s को सुची हो । तपाईंले यी मध्य केही बक्सबाट चयन गरी बक्स बीच्को "हटाउनुहोस" तीरमा क्लिक गरी हटाउन सक्नुहुन्छ ।

en: Remove all
ne: सबै हटाउनुहोस

en: Click to remove all chosen %s at once.
ne: एकै क्लिकमा सबै छानिएका %s हटाउनुहोस ।

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
ne[0]: %(cnt)s को %(sel)s चयन गरियो
ne[1]: %(cnt)s को %(sel)s चयन गरियो

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
ne: तपाइको फेरबदल बचत भएको छैन । कार्य भएमा बचत नभएका फेरबदल हराउने छन् ।

en: You have selected an action, but you haven't saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You'll need to re-run the action.
ne: तपाइले कार्य छाने पनि फेरबदलहरु बचत गर्नु भएको छैन । कृपया बचत गर्न हुन्छ थिच्नुहोस । कार्य पुन: सञ्चालन गर्नुपर्नेछ ।

en: You have selected an action, and you haven't made any changes on individual fields. You're probably looking for the Go button rather than the Save button.
ne: तपाइले कार्य छाने पनि फाँटहरुमा फेरबदलहरु गर्नु भएको छैन । बचत गर्नु भन्दा पनि अघि बढ्नुहोस ।

en: Note: You are %s hour ahead of server time. | Note: You are %s hours ahead of server time.
ne[0]: सूचना: तपाईँ सर्भर समय भन्दा %s घण्टा अगाडि हुनुहुन्छ ।
ne[1]: सूचना: तपाईँ सर्भर समय भन्दा %s घण्टा अगाडि हुनुहुन्छ ।

en: Note: You are %s hour behind server time. | Note: You are %s hours behind server time.
ne[0]: सूचना: तपाईँ सर्भर समय भन्दा %s घण्टा पछाडि हुनुहुन्छ ।
ne[1]: सूचना: तपाईँ सर्भर समय भन्दा %s घण्टा पछाडि हुनुहुन्छ ।

en: Now
ne: यतिखेर

en: Choose a Time
ne: समय छान्नु होस ।

en: Choose a time
ne: समय चयन गर्नुहोस

en: Midnight
ne: मध्यरात

en: 6 a.m.
ne: बिहान ६ बजे

en: Noon
ne: मध्यान्ह

en: 6 p.m.
ne: बेलुकी ६ बजे

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस

en: Today
ne: आज

en: Choose a Date
ne: मिति छान्नु होस ।

en: Yesterday
ne: हिजो

en: Tomorrow
ne: भोलि

en: January February March April May June July August September October November December
ne: जनवरी फेब्रुअरी मार्च अप्रिल मई जुन जुलै अगस्त सेप्टेम्बर अक्टुवर नभम्वर डिसम्वर

en: S M T W T F S
ne: आइत सोम मंगल बुध बिही शुक्र शनि

en: Show
ne: देखाउनुहोस

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस
