django - en to et translation catalogue (21 entries)

en: The base GIS field.
et: Baas GIS väli.

en: The base Geometry field -- maps to the OpenGIS Specification Geometry type.
et: Baas Geomeetria väli -- ühildub OpenGIS Spetsifikatsiooni Geomeetria tüübiga.

en: Point
et: Punkt

en: Line string
et: Üherea tekst

en: Polygon
et: Polügon

en: Multi-point
et: Multi-punkt

en: Multi-line string
et: Mitmerealine string

en: Multi polygon
et: Multi-polügon

en: Geometry collection
et: Geomeetriakogum

en: Extent Aggregate Field
et: Laiendi Agregeeritud Väli

en: Raster Field
et: Rastri Väli

en: No geometry value provided.
et: Geomeetriline väärtus puudub.

en: Invalid geometry value.
et: Vigane geomeetriline väärtus.

en: Invalid geometry type.
et: Vigane geomeetriline tüüp.

en: An error occurred when transforming the geometry to the SRID of the geometry form field.
et: Geomeetria teisendamisel geomeetria vormivälja SRID-ks tekkis viga.

en: Delete all Features
et: Kustuta kõik Vahendid

en: WKT debugging window:
et: WKT silumisaken:

en: Google Maps via GeoDjango
et: Google Maps läbi GeoDjango

en: Debugging window (serialized value)
et: Siluri aken (järjestikväärtus)

en: No feeds are registered.
et: Ühtegi voogu pole registreeritud.

en: Slug %r isn't registered.
et: Nälk %r ei ole registreeritud.
