django - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Point
vi: Điểm

en: Line string
vi: Đường

en: Polygon
vi: Đa giác

en: Multi-point
vi: Đa điểm

en: Geometry collection
vi: Kiểu hình học

en: No geometry value provided.
vi: Không có giá trị geometry

en: Invalid geometry value.
vi: Giá trị geometry không hợp lệ

en: Invalid geometry type.
vi: Kiểu geometry không hợp lệ

en: An error occurred when transforming the geometry to the SRID of the geometry form field.
vi: Có lỗi khi chuyển đổi hình học từ SRID của trường geometry

en: No feeds are registered.
vi: Không có feed nào được đăng kí

en: Slug %r isn't registered.
vi: Slug %r không được đăng kí
