django - en to el translation catalogue (6 entries)

en: PostgreSQL extensions
el: Επεκτάσεις της PostgreSQL

en: Item %(nth)s in the array did not validate:
el: To στοιχείο %(nth)s στον πίνακα δεν είναι έγκυρο:

en: Nested arrays must have the same length.
el: Οι ένθετοι πίνακες πρέπει να έχουν το ίδιο μήκος.

en: The value of "%(key)s" is not a string.
el: Η τιμή του "%(key)s" δεν είναι string.

en: Could not load JSON data.
el: Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση των δεδομένων JSON.

en: Enter two valid values.
el: Εισάγετε δύο έγκυρες τιμές.
