django - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: PostgreSQL extensions
lt: PostgreSQL plėtiniai

en: Item %(nth)s in the array did not validate:
lt: Masyve nevalidus %(nth)s elementas:

en: Nested arrays must have the same length.
lt: Iterpti vienas į kitą masyvai turi būti vienodo ilgio.

en: Map of strings to strings
lt: Teksto eilučių "string" į teksto eilutes sąsaja

en: The value of "%(key)s" is not a string.
lt: "%(key)s" reikšmė nėra teksto eilutė "string".

en: A JSON object
lt: JSON objektas

en: Value must be valid JSON.
lt: Reikšmė turi būti tinkamas JSON.

en: Could not load JSON data.
lt: Nepavyko užkrauti JSON duomenų.

en: '%(value)s' value must be valid JSON.
lt: '%(value)s' reikšmė turi būti tinkamas JSON.

en: Enter two valid values.
lt: Įveskite dvi tinkamas reikšmes.

en: The start of the range must not exceed the end of the range.
lt: Diapazono pradžia negali būti didesnė už diapazono pabaigą.

en: Enter two whole numbers.
lt: Įveskite du sveikus skaičius.

en: Enter two numbers.
lt: Įveskite du skaičius.

en: Enter two valid date/times.
lt: Įveskite dvi tinkamas datas/laikus.

en: Enter two valid dates.
lt: Įveskite dvi tinkamas datas.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no more than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no more than %(limit_value)d.
lt[0]: Sąrašas turi %(show_value)d elementą. Sąrašas neturėtų turėti daugiau elementų nei %(limit_value)d.
lt[1]: Sąrašas turi %(show_value)d elementus. Sąrašas neturėtų turėti daugiau elementų nei %(limit_value)d.
lt[2]: Sąrašas turi %(show_value)d elementų. Sąrašas neturėtų turėti daugiau elementų nei %(limit_value)d.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no fewer than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no fewer than %(limit_value)d.
lt[0]: Sąrašas turi %(show_value)d elementą. Sąrašas turėtų turėti daugiau elementų nei %(limit_value)d.
lt[1]: Sąrašas turi %(show_value)d elementus. Sąrašas turėtų turėti daugiau elementų nei %(limit_value)d.
lt[2]: Sąrašas turi %(show_value)d elementų. Sąrašas turėtų turėti daugiau elementų nei %(limit_value)d.

en: Some keys were missing: %(keys)s
lt: Kai kurių reikšmių nėra: %(keys)s

en: Some unknown keys were provided: %(keys)s
lt: Buvo pateiktos kelios nežinomos reikšmės: %(keys)s

en: Ensure that this range is completely less than or equal to %(limit_value)s.
lt: Įsitikinkite kad diapazonas yra mažesnis arba lygus %(limit_value)s.

en: Ensure that this range is completely greater than or equal to %(limit_value)s.
lt: Įsitikinkite kad diapazonas yra didesnis arba lygus %(limit_value)s.
