django - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: PostgreSQL extensions
mn: PostgreSQL -ын өргөтгөлүүд

en: Item %(nth)s in the array did not validate:
mn: Массивд байгаа %(nth)s буруу байна

en: Nested arrays must have the same length.
mn: Түүвэрлэсэн массив ижил урттай байх ёстой.

en: The value of "%(key)s" is not a string.
mn: "%(key)s" -ийн утга тэмдэгт мөр биш байна.

en: A JSON object
mn: JSON объект

en: Value must be valid JSON.
mn: Утга заавал JSON байх ёстой

en: Could not load JSON data.
mn: JSON дата-г уншиж чадахгүй байна.

en: '%(value)s' value must be valid JSON.
mn: '%(value)s' JSON байх ёстой.

en: Enter two valid values.
mn: Хоёр зөв утга оруулна уу

en: The start of the range must not exceed the end of the range.
mn: Хүрээний эхлэл төгсгөлөөс хэтрэхгүй байх ёстой.

en: Enter two whole numbers.
mn: Хоёр бүхэл тоон утга оруулна уу.

en: Enter two numbers.
mn: Хоёр тоо оруулна уу.

en: Enter two valid date/times.
mn: хоёр зөв огноо/цаг-ыг оруулна уу.

en: Enter two valid dates.
mn: Хоёр зөв огноо оруулна уу

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no more than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no more than %(limit_value)d.
mn[0]: Жагсаалтанд %(show_value)d зүйл байна, %(limit_value)d -ээс хэтрэхгүй байх ёстой.
mn[1]: Жагсаалтанд %(show_value)d зүйлүүд байна, %(limit_value)d -ээс хэтрэхгүй байх ёстой.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no fewer than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no fewer than %(limit_value)d.
mn[0]: Жагсаалтанд %(show_value)d зүйл байна, %(limit_value)d -ээс ихгүй байх ёстой.
mn[1]: Жагсаалтанд %(show_value)d зүйлүүд байна, %(limit_value)d -ээс ихгүй байх ёстой.

en: Some keys were missing: %(keys)s
mn: Зарим түлхүүр байхгүй байна: %(keys)s

en: Some unknown keys were provided: %(keys)s
mn: Хэсэг үл мэдэгдэх түлхүүр байна: %(keys)s

en: Ensure that this range is completely less than or equal to %(limit_value)s.
mn: Энэ хүрээ нь %(limit_value)s -тэй бүрэн тэнцүү буюу түүнээс бага байгаа эсэхийг шалгана уу

en: Ensure that this range is completely greater than or equal to %(limit_value)s.
mn: Энэ хүрээ нь %(limit_value)s -с их буюу тэнцүү байгаа эсэхийг шалгана уу
